Slide background

Witamy serdecznie w Speaking Parrot

Slide background

Świat pełen kolorów

Slide background

Szybkie rezultaty

Slide background

Lekcje dostosowane do potrzeb

O Nas


Notka biograficzna

Dr Anna Kośmider - Leal (Założycielka)– urodziła się w Poznaniu w Polsce.

W 2004 roku ukończyła studia magisterskie na wydziale Neofilologii UAM w Poznaniu na kierunku etnolingwistyka o specjalności język angielski i język portugalski.

W 2005 roku ukończyła Studia podyplomowe o kierunku Administracja Europejska, na UAM w Poznaniu.

W 2014 roku ukończyła studia doktoranckie na Uniwersytecie Fernando Pessoa w Porto w Portugalii, otrzymując tytuł doktora Antropologii.

Od 2000 roku pracuje jako lektor językowy, natomiast od 2004 roku jako wykładowca akademicki i tłumacz.

Od 2007 roku mieszka w Porto, w Portugalii.

Prywatnie mama dwójki dwujęzycznych dzieci, miłośniczka podróży, lektury, dobrej kuchni i mody.


Notka biograficzna

Mgr Marta Michalunio – pochodzi z Fromborka.

Studiowała pedagogikę i iberystykę w Kolegium Miedzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych UW, w 2006 roku obroniła pracę magisterską z filozofii edukacji na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego.

Pierwsze kroki jako lektor językowy stawiała w 1997 roku, ucząc angielskiego przedszkolaki. Podczas studiów pracowała jako korepetytor, lektor w szkole językowej i nauczyciel j. angielskiego w szkole podstawowej. Posiada certyfikaty potwierdzające znajomość języka angielskiego (CPE) i portugalskiego (DUPLE).

W latach 2007-2014 pracowała jako dyplomata w Ambasadzie RP w Luandzie (Angola). Od 2014 roku mieszka w Portugalii (Aveiro) i zajmuje się zawodowo tłumaczeniami, a także współpracuje m.in. z polskimi wydawnictwami językowymi przy opracowywaniu materiałów dydaktycznych do nauki języka portugalskiego.

Mama trójki dwujęzycznych dzieci. Zafascynowana zagadnieniami związanymi z wielojęzycznością oraz procesami wychowania i kształtowania osobowości, pasję tę realizuje, pisząc doktorat z pedagogiki na Wydziale Edukacji i Psychologii Uniwersytetu Aveiro. Uwielbia muzykę i spotkania z przyjaciółmi, a zamiast pucować dom, woli pójść z dziećmi na basen.

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej

Języki obce to świat pełen kolorów, nowych wyzwań i możliwości. To nasz świat! Jesteśmy nim zafascynowane już od dawna i właśnie tą fascynacją chciałybyśmy Państwa zarazić i pokazać, że świat ten stoi przed Państwem otworem. Bo język w naszym rozumieniu to coś więcej niż gramatyka i słownictwo. To także zrozumienie kultury danego obszaru językowego. Nasza wrodzona ciekawość oraz chęć komunikowania się w środowisku innym niż nasze własne, popycha nas w kierunku nauki języka obcego.

Uczymy od 2000 roku, a na swoim koncie mamy setki lekcji przeprowadzonych na wyższych uczelniach, szkołach językowych, w firmach, prywatnych domach, ale także tych za pośrednictwem internetu. I to właśnie te ostatnie zapoczątkowały Speaking Parrot.

Speaking Parrot to usługa nauki języków przez internet. W dzisiejszej rzeczywistości czas stał się wartością, którą nawet ciężko przeliczyć na pieniądze. Dlatego oferujemy profesjonalne lekcje za pośrednictwem programu Skype. Lekcje internetowe są niezwykle efektywne, a tym samym oszczędzając czas i pieniądze, zapewniają komfort własnego otoczenia.

W ofercie posiadamy język polski, język angielski i język portugalski.

Zapraszamy do nauki i jednocześnie obiecujemy ciekawe lekcje, miłą atmosferę, pełne zaangażowanie i co najważniejsze: szybkie efekty!

I tak: zgadzamy się, że sukces lingwistyczny w dużej mierze zależny jest od nauczyciela. Musi on być cierpliwy i pełen wyobraźni, ale przede wszystkim musi zarażać swoją pasją. I właśnie to sprawiło, że uczymy!

Nasze usługi

W naszej ofercie znajdą Państwo:


Angielski

Nauka języka angielskiego

Portugalski

Nauka języka portugalskiego

Polski

Nauka języka polskiego dla obcokrajowców

Lekcje on-line

Wygoda i skuteczność. Pierwsza lekcja gratis. Zapraszamy!

Lekcje tradycyjne

Indywidualne lub w grupie

Lekcje przygotowujące do egzaminów

Przygotowanie do egzaminów rożnego rodzaju (np. matura, egzaminy Cambridge)

Korepetycje

Problemy w szkole? Pomożemy szybko nadrobić zaległości i poprawić oceny!

Konwersacje

Czujesz lęk przed rozmową w obcym języku? Pomożemy Ci przełamać barierę jezykową i obawę przed mówieniem!!

Szkolenia dla firm

Realizujemy specjalistyczne szkolenia dla różnego rodzaju firm.

Lekcje ukierunkowane na konkretne dziedziny

Np. business, medycyna, turystyka itp.

Tłumaczenia

Tłumaczenia z i na języki: angielski, portugalski i polski.

Opinie

Keep Calm and Share Your Opinion

Kontakt

Informacja

annaleal@speakingparrot.net


+ 351 963 406 852

Rio Tinto, Portugal

Formularz kontaktowy